אינסטלטור בחיפה 24 שעות

אינסטלטור בחיפה 24 שעות- אינסטלטור בחיפה

גרים בחיפה או הסביבה? צריכים אינסטלטור? בדיוק בשביל זה הקמנו את חברת "האינסטלטורים".
לצערנו אנחנו לא מחליטים מתי יתפוצץ לנו צינור או באיזה שעה תהייה הצפה בבית. לכן בחברתנו קיימים מגוון רחב של אינסטלטור בחיפה 24 שעות ביממה, אשר מספקים שירות מקצועי ומהיר.

אינסטלטור בחיפה 24 שעות במקרה של סתימה באסלה

שעות הלילה המאוחרות הגיעו וגיליתם שיש סתימה באסלה מה עושים? קודם כל מפסיקים להשתמש באותה אסלה עד שפותרים את הבעיה כידי למנוע הצפה. במידה ויש שירותים נוספים בבית, מומלץ לחכות לשעות הבוקר עם הזמנת האינסטלטור. במהלך הלילה אפשר להשתמש בשירותים השניים ובכך תחסכו לכם עלות של ביקור לילה שהיא יותר גבוהה מביקור רגיל.

אתם מרגישים לא בנוח לחייג לאינסטלטור באמצע הלילה?

לא פעם אחת שמעתי אנשים אומרים שלא נעים להם להעיר אינסטלטור באמצע הלילה. זאת העבודה שלהם! חשוב שתבינו שבן אדם שמפרסם שהוא עובד בשעות הלילה
רוצה שתחייגו בלילה.
כל בעל מקצוע שמקבל קריאה בלילה התשלום עבור הקריאה גבוהה מאשר קריאה רגילה לכן זה אינטרס שלו שתחייגו בלילה. בשורה התחתונה בעל מקצוע שלא רוצה שיחייגו בלילה לא יפרסם שהוא עובד בלילה.

בעיות נפוצות להזמנת אינסטלטור במהלך הלילה

ישנו מגוון רחב של בעיות אינסטלציה ומגוון רחב של בעיות אחרות בבית אשר לפעמים מבלבלים בין בעלי המקצוע.
הכנו עבורכם רשימה של בעיות נפוצות בתחום האינסטלציה:

  • הצפות
  • נזילות
  • רטיבות בקיר
  • נזילה מהדוד
  • מים יוצאים מהרצה בבית
  • סתימות

למה כדאי להזמין אינסטלטור בחיפה 24 שעות?

בימינו במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה אנשים רבים רוצים לחסוך בעלויות ומנסים לפתור את הבעיה בעצמם. אנחנו כמובן לא נגד הרעיון אבל וזה אבל חשוב מאוד! צריך לדעת באיזה בעיות אנחנו יכולים לטפל ואיזה בעיות אנחנו חייבים ידע וניסיון מקצועי. לכן לפני שאנחנו בכלל מנסים לפתור את הבעיה אנחנו צריכים לקחת בחשבון שי מצב שנעשה יותר נזק ממה שהיה. לכן במידה ואתם לא בטוחים ב100 אחוז במה שאתם עושים, מומלץ להתייעץ אם אינסטלטור טלפונית או להזמין אותו לטפל בבעיה בעצמו. בעיות אינסטלציה עלולות להגיע לעלויות של אלפי ועשרות אלפי שקלים. במידה וכן החלטתם לטפל בבעיה בעצמכם הינה טיפ מתנה לאינסטלטור המתחיל: תמיד אבל תמיד! לפני תחילת עבודה לנתק את קו המים הראשי של הבית. במידה והחלטתם להזמין אינסטלטור לטפל בבעיה אנחנו נשמח לתת לכם שירות אמין ומקצועי. חייגו עכשיו או השאירו פרטים למטה.

אינסטלטור בחיפה 24 שעות כמה זה עולה?

עלות של אינסטלטור שונה מקריאה לקריאה ויש מספר פרמטרים אשר גורמים לשינוי.
הפרמטרים הגורמים לשינוי במחיר הם:

  • זמן העבודה (כמה זמן לוקח לסדר את הבעיה)
  • חלקים (האם צריך להתקין חלקים חדשים)
  • שעת העבודה (האם זה עבודה בשעות הלילה או היום)
  • עובד נוסף :יש בעיות אינסטלציה אשר מצריכות 2 עובדים ולכן העלויות שלהם גבוהות יותר.

תוך כמה זמן מגיע אינסטלטור בחיפה 24 שעות?

זמן הגעה של אינסטלטור תלוי במספר דברים: באיפה אתם גרים? איפה האינסטלטור נמצא כרגע? האם הוא באמצע פניה של לקוח אחר? ועוד הרבה דברים אחרים. זמן ההגעה של האינסטלטור הוא מאוד קריטי לדוגמא: יש הצפה גדולה בבית ועד שהאינסטלטור הגיע המים הגיעו לריהוט או לחשמל. לכן אנו בחברת האינסטלטורים מאמינים בעבודת צוות ובכך לגרום לזה שיגיע בעל מקצוע כמה שיותר מהר לבית הלקוח. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה של מספר אינסטלטורים מקצועיים אשר נבחרו בקפידה וכך נותנים את המענה המהיר בארץ.