אינסטלטור בנשר

אם אתם מחפשים אינסטלטור בנשר, הגעתם בדיוק למקום הנכון! אינסטלטור בנשר מוסמך לספק לקהל הלקוחות שלנו מגוון רחב של שירותים כמו החלפת צנרת במקרה של צנרת לקויה או שחוקה, איתור ותיקון נזילות מסוגים שונים באמצעות מכשור מתקדם, תיקון סתימות, תיקון הצפות, תיקון במצבים של לחץ מים נמוך ועוד.

אינסטלטור בנשר

איך בוחרים אינסטלטור בנשר ?

יש כמה קריטריונים חשובים שאתם צריכים להתייחס אליהם בהיותכם בוחרים אינסטלטור בנשר.
הקריטריונים הם:

התאמה בין סוג הבעיה לידע ולניסיון של האינסטלטור -

לא כל אינסטלטור יכול לתקן כל בעיה.  לכן, לפני שאתם מזמינים אינסטלטור בנשר, עליכם לוודא שהוא אכן מוסמך ויודע לתקן או לאתר את הבעיה שממנה אתם סובלים.

זמינות -

זה מאוד נחמד שיש מגוון של אינסטלטורים בנשר, אבל ברגע שהם לא זמינים לנו בזמן הקרוב, במיוחד שמדובר במקרה חירום כמו הצפה למשל, אנחנו צריכים לאתר אחד שכן זמין לנו. לכן, חשוב לוודא מול האינסטלטור ולשאול אותו מתי הוא יכול להגיע אלינו ולטפל בבעיה.

אמינות -

מה שמעיד על האמינות של האינסטלטור גם קשור לשני הסעיפים הקודמים וגם לנושא של לספר לכם את האמת לגבי התקלה. לכן, שווה להיעזר באנשים שאתם מכירים, לבחור אינסטלטור בנשר רק דרך המלצות וגם לשאול את האינסטלטור האם הוא מוציא לכם קבלה בסוף השירות.

מחיר -

בהתאם לסוג הבעיה שיש לכם, נסו לברר לפני כן את המחיר הממוצע שנהוג לגבות עבור אותה תקלה. היום יש מגוון עצום של אתרי אינטרנט המשווים בין בעלי מקצוע ובין סוגים שונים של תקלות וכך אפשר לדעת האם מדובר בבעל מקצוע אמין המספק מחיר התואם את הבעיה או לא.

אחריות -

חלק מבעלי המקצוע מספקים אחריות על כל שירות שהם עושים בין אם מדובר בתהליך התיקון עצמו ובין אם בחלקים. לעומתם יש אינסטלטורים שמספקים אחריות רק על דברים מסוימים ולכן זה עוד משהו שכדאי לבדוק לפני שבוחרים אינסטלטור בנשר.

תקלות אינסטלציה נפוצות

לא משנה אם מדובר בבית פרטי, דירה או מבנה עסקי, תקלות אינסטלציה זה משהו שקורה כל הזמן. זו גם הסיבה שאינסטלטור בנשר נחשב לאחד מבעלי המקצוע המבוקשים. תקלות מהסוג הזה גורמות לתחושות שאינן נעימות כמו ריחות רעים או מונעות מאיתנו להיכנס לשירותים או למקלחת. ככל שהמבנה ישן יותר וככל שהמבנה גדול יותר, כך הסיכוי שיופיעו בו תקלות אינסטלציה עולה. תקלות האינסטלציה הנפוצות ביותר הן נזילות בניאגרה או בברזים, הצפות, סתימות במערכת הביוב ורטיבות בקירות פנימיים או חיצוניים. התקלות הללו יכולות לגרום לנזק כספי לא מבוטל כמו למשל חשבון מים מנופח וגם לנזקים תברואתיים ואסתטיים במבנה כמו קילופים של הקירות, עובש וכדומה. לכן שמדובר בבעיות אינסטלציה מומלץ שלא להזניח אלא לקרוא לאינסטלטור שיתקן את הבעיה כמה שיותר מהר.

האם אינסטלטור בנשר מטפל בבעיה של איתור נזילות?

בהחלט. יש אינסטלטורים רבים אשר עושים שימוש בכל מיני פתרונות ואמצעים טכנולוגיים המאפשרים להם גם לאתר נזילות. כמובן שלא מספיק רק המכשיר וצריך גם לדעת איך להשתמש בו ואיך לאתר ולנתח את הנתונים. השילוב בין השניים מעולה משום שהוא חוסך זמן רב, מונע את הצורך לבצע שברים ותיקונים מורכבים בקירות או ברצפה. מדובר למעשה במצלמה תרמית שפועלת לפי הפרשי טמפרטורה. ברגע שהאינסטלטור מזהה צבעים קרים לעומת חמים הוא יכול להבין את המקור של הנזילה, את המסלול שהיא עושה, לאתר אותה וכך גם לתקנה.

לסיכום, תחום האינסטלציה נחשב למאוד מורכב ודורש ידע, ניסיון ומקצועיות. אם לא הצלחתם לפתור את הבעיה בעצמכם, הזמינו אינסטלטור!